Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha a gépemen...

Mit lehet tenni, ha a gépemen minden karakter vonal-kocka-négyzet-jelek lett? .

Figyelt kérdés

Tegnap bekapcsoltam a gépem és döbbentem látom : minden karakter átváltozott olvashatatlan vonallá-négyzetekké-jelekké!

Hiába kapcsolom ki-be a gépet (hátha újraindításra helyrejön), semmi...

Próbálkoztam a "Rendszer-visszaállítással", de a megszokott ablak helyett valami más figyelmeztetés jön ki amit nem tudok elolvasni, mert ez is olvashatatlan hieroglifa...


Próbáltam a vírusírtóval az egész rendszert átvizsgálni : semmit nem talált a vírusírtó!


Amúgy Windows XP Professional SP3 van a gépen, nagyon nem szeretném letörölni és újratelepíteni, mert nagyon sok fontos programom van a gépen.


Mi lehet ez???


Találkozott már valaki hasonlóval???... SEGÍTSÉG!!!...


2010. ápr. 26. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
a billentyűzet nyelvét nézd meg hogy magyar e, billentyűzetkiosztás
2010. ápr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem is az volt a első, hogy ezt néztem meg : a magyar nyelvre volt állítva, ami csupa hieroglifa...

Erre átkattintottam az angolra (az rendesen volt kiírva), de hiába, mert semmi nem vátozott!...


Próbáltam keresni, hátha a Windows beállításaiban kellene valamit át ill. visszaállítani, de nem találtam, hol lehetne???...

2010. ápr. 26. 12:00
 3/7 anonim ***** válasza:

hát ha megnézted a magyar nyelvre állitást akkor csak virus lehetett!

remélem nem nod32-vel viszgáltad mert az 1kg fos!

inkább használj a-sqared free-t!

az megtalál mindent!

de a nod -ot ne töröld le mert amit ajánlottam proginak van 1 hátránya !:nincs valosidelyü védelme!

2010. ápr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a nod 32-t ne fosozd már lécci :D majdnem minden kategóriába nyertes volt egy csomó teszten, nézz utána, valós idejű védelme is van az enyémnek, és a tűzfal az igazi valós idejű védelem
2010. ápr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

AVG vírusírtóm van, ami nagyon jó, a szervízesek is ezt ajánlják, a saját gépükre is ezt teszik!


Ez azonnal ellenőríz mindent, leveleket is...


Az AVG-vel teljes vizsgálatot csináltam és a végeredmény : 0 vírus!!!


Az a baj, hogy amíg minden ilyen hieroglifás, addig képtelenség bármilyen programot telepíteni a gépre, fogalmam sincs, mire kellene nyomnom, minden felirat olvashatatlan! :-((

2010. ápr. 28. 03:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ma futottam bele egy ugyanilyen helyzetbe. Nem a saját gépemen, hanem egy laptopon, amire egy új programot akartam telepíteni. Újraindítás után ugyanez a helyzet. Egyedül a vírusirtó volt tökéletesen olvasható és az nem talált semmit. A navigáció csak emlékezetből ment úgy-ahogy, mivel nem a saját gépem. Valószínűleg újratelepítés lesz a vége.

Reméltem, itt találok valamit, de csak a problémát leltem meg, a megoldást nem. Sajnos.

2010. júl. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Norton internet security 2010..... gépigényes de manapság mi nem?.. használd egészséggel
2010. aug. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!