Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptophűtő mennyire káros?

Laptophűtő mennyire káros?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt mondta nekem egy eladó egy üzletben, hogy laptophűtőt csak álványnak szabad használni, mert a ventillátora csak összezavarja a laptopban lévőt. Vélemények?



2016. okt. 23. 01:24
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Elég káros. Én a múltkor megettem egyet, és úgy fájt tőle a hasam, hogy ne tudd meg.
2016. okt. 23. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Totál baromság.
2016. okt. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Argloss ***** válasza:

Ha régi mosógépmotor van a laptophűtőben és úgy rázkódik, hogy a laptop a szoba egyik végéből a másikba megy, akkor a mozgó alkatrészeket (hdd) esetleg károsíthatja.

Az alkatrészekbe épített hőmérőt aligha zavarja meg, szóval mást nem nagyon tudok elképzelni.

2016. okt. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Arra célzott, hogy a laptop szellőző-nyílásába a hűtő beerölteti a levegőt, és a belső ventillátort ezzel megerölteti, s az elromolhat.
2016. okt. 23. 16:38
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Nyilván azért eladó egy üzletben kvázi minimálbérért, mert nagyon okos.
2016. okt. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na ja, a legtöbb eladó a PC üzletben csak eladó, sokszor fingja sincs a témához, legfeljebb csak ami a netről minimálisan ráragadt, az is baromság.


Először is, nézd meg egyáltalán a notinak kell-e plusz hűtés, ha nem melegszik nagyon, nem kell.

Ha melegszik akkor több dolog is lehet, de hűtőpadot alárakni csak akkor van értelme, ha alul egyáltalán van szellőzőrács a notin. Ha van akkor megint megnézni ér-e valamit, ha hűvösebb lesz rendben van, ha nem változik akkor felesleges szarakodni vele.

2016. okt. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. okt. 23. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!