Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miskolcon hol tudok venni...

Synyster1993 kérdése:

Miskolcon hol tudok venni Razer egeret és egérpadot?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy Razer Deathadder Chroma-t illetve egy Goliath egérpadot de sehol nem találok.

2016. okt. 26. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Rendelj netről.
2016. okt. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
MediaMarkt-ban pl.?
2016. okt. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha jót akarsz nem veszel ilyen selejtes f*st. Az én razer egerem (naga) 1honap után duplán klikkelt. Ebből persze még nem vonnám le azt a következtetést hogy sz*r a razer de rajtam kívül még 5 ismerösömnek is ugyanez volt.. és ebből 2nek volt razer fejhallgatoja is ami szintén pár honap alatt beadta a kulcsot. Az egerekre rá is kereshetsz millio youtube video van hogy a javitsd meg otthon a dupla kattot... Sokáig szorakoztam vele én is mert hát mégis csak 25ezer volt de meguntam és vettem inkább 6ezerért hama urage illuminationt. Karácsonyra veszek hama urage mmot, az is csak 11 ezer HUF. Soha többet razert.
2016. nov. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Csak ugy kiváncsiságból rákerestem h "death adder chroma double click" rengeteg találat. Gondold meg hogy kell e neked 20ezerért selejt
2016. nov. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom nekem az előző egerem is Razer Chroma volt és azóta sincs vele ilyen gond csak már kezd kopni nagyon szegény
2016. nov. 4. 04:13
 6/6 anonim válasza:
Jó hát te tudod, ha neked jók a tapasztalataid vegyél. Én saját rossz élmények után vontam le ezt a következtetést és abból hogy rengeteg posztot lehet találni ahol arra panaszkodnak hogy mekkora ócska szar márka a razer. Egyébként nem azért mert minden áron le akarlak róla beszélni mert nekem mind1 milyet veszel, de sokat olvasgattam ilyen forumokat és sokan leírták hogy eleinte még gyártottak jó, megbízható egereket, de most tényleg akármelyik típust írod be googleba +double click és rengeteg találat... És még nekiállnak védeni hogy háát pedig igazán nem nagy dolog hogy egy kicsit szerelgetni kell. De ez igen is nagy dolog mert a pénzért én minőséget várok és nem azt hogy nekem kelljen havonta csavarhuzoval szétkapni és alufóliával meg ilyenekkel "kipolcolni" a gombot hogy megszűnjön a dupla klikk. Egyébként hogy segítsek is: szerintem a media marktba nen lehet razert kapni, viszont a hamát itt vettem (Miskolc MM be) és más gamer márka nem nagyon volt. Ipon.hu. nézz szét itt, de javaslom hogy nézd meg az Asus,MSI, hama egereket is mert kb fele annyiba kerül mint a razer és semmivel nem tud kevesebbet. Kinézetre meg ugyanúgy jók mint a razer.
2016. nov. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!