Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hozzáértők! Milyen laptopot...

Hozzáértők! Milyen laptopot vegyek ezek alapján?

Figyelt kérdés

Jó indulattal mondjuk rá, hogy gamer laptopot szeretnék. Tudom hogy elég magas árban vannak, én 200-250 ezer forintot tudnék max rászánni.


Azt nem mondanám hogy nagy gamer vagyok, szóval nem egy 400ezres predatorra van szükségem, de jó lenne egy olyan laptop, aminél nem kell félnem attól, hogy pl nem fogja vinni az újonnan kijött játékokat, mint a Dishonored 2, meg tudok akár videó képernyőfelvételt készíteni játék közben probléma nélkül.


Elég sokat használom egyébként a laptopom, csodálom hogy ami most van még egész jól bírja. Játszani is szoktam (ez sajnos nem sokat bír, pl a Thief-nek anno már a telepítésébe belehalt, szóval azt fel sem tudtam telepíteni nem hogy játszani vele). Meg sok dokumentumom van, a tanulós dolgaimat ide gyűjtöm, itt írok, stb. Szóval kihasználom, nem csak porosodik és néha előveszem.


Köszi a segítséget


2016. okt. 27. 12:52
 1/2 cydor ***** válasza:

biztos hogy laptopot akarsz? ugyanazért az árért pc jóval nagyobb teljesítményt nyújt, főleg játékra, és késöbb tudod bővíteni nem csak memoriával mint a laptopot.

lehet hogy a helyedben inkább pc-t vennék és a laptopot megtartanám valóban arra amikor tényleg magammal akarom vinni. így játékélményben sem kell kompromisszumot kötni, bár vannak olyan játékok amire még egy 250ezerből összerakott gép sem elég főleg ha az árban a monitor is benne van. bár itt már tényleg nem laptop méretű (14"-17")képernyőről beszélünk, hanem jóval nagyobbról.

2016. okt. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :) lehet hogy jobb ha elkezdek barátkozni a gondolattal hogy többet kell laptopra szánnom ha tényleg jót akarok

A pc sajnos kizárva mert elég mobil életmódot élek munka miatt is, van hogy nem vagyok otthon hetekig akár hónapokig

2016. okt. 27. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!