Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van tippek, hogyan lehetne...

Stomi8906 kérdése:

Van tippek, hogyan lehetne laptop akkumulátort feltölteni laptop nélkül?

Figyelt kérdés

A problémám a következő: Lenovo G505s laptopom van. Tönkrement az akkumulátort, az egyik cella nem adott le feszültséget. A hálózatról való működtetést a laptop letiltotta.

Vettem gy új akkumulátort tökéletesen működött. De miután először teljesen lemerült (kb.3%-ra) azóta nem tölti át akkumulátor a hálózati töltő a laptopon keresztül. Hálózatról nem működhető a laptop ismét.


A hálózati töltőt szervizben tesztelték, nin cs baja. A laptopon tesztelték azt a kábelt is ami átvezette a feszültséget a hálózati töltőröl. Problémát nem találtak. A szerviz szerint alap lap hibás Viszontlátásra mielőtt az új akkumulátor lemerült a laptop tökéletesen működött.

Ezért mielőtt elvinnem alap hibával ki akarom próbálni hogy feltoltom valahogy az akkumulátort és működik-e. De mivel a laptopon keresztül nem tudom tölteni kérdésem hogy tudom e valamilyen módszerrel feltölteni át akkumulátort.



2016. okt. 29. 13:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Háát jó kérdés. Sajnos a modern akkukban elektronikai is van, szóval eléggé kényes, valószínű egy az akkuval kompatibilis laptoppal lehetne.
2016. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!