Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 64bit-nél a töredez...

Kérdezőférfi kérdése:

Windows 10 64bit-nél a töredezetségmentesítőnél a rendszer számára fenntartott részt hogy lehetne optimalizálni?

Figyelt kérdés

A C meghajtót és a volume nevűt kijavítja, de ha a rendszer számára fenntartott nevű merevlemez meghajtót töredezetségmentesítem akkor nem történik semmi sem... töri után elemzem és változatlan a dolog, aggasztó mert 100%-os a töredezetség, tudom hogy ott vanna a nem áthelyezhető windows fájlok de ezt valahogy akkor is kikéne javítanom.Hogy lehet az hogy ere nem gondolt a microsoft??


[link]


[link]


Ezekkel csak annyit értem el, hogy a nem kívánt vírust eltudtam véglegesen távolítanom és a C meghajtó újra 0%-os lett.



2016. okt. 30. 09:40
 1/6 A kérdező kommentje:

1 tb-os a winchesterem. csak a fele van tele, tehát bőven van elég szabad hely a sikeres elvégzésre még sem bírja végrehajtani a folyamatot.

Lehet hogy nem a géphez tartozót kéne használnom, de az szerintem lényegtelen,mert az épp úgy tudnia kéne megcsinálnia max nem olyan gyorsan hajtja végre mint a segédprogramok.

A jobb klikk winyo/tulajd./ eszközök/hibaellenőrzés pedig nem talál hibát!

2016. okt. 30. 09:51
 2/6 Alex Fly ***** válasza:

Véleményem szerint ha hozzá kellene nyúlni a partícióhoz, azt a rendszer elvégezné. A windows tudja mire van szüksége. Lehet, hogy jobban, mint a felhasználó...

Ami a rendszer számára van fenntartva, abba jobb, ha az user nem piszkál bele.

2016. okt. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne foglalkozz töredezettség mentesítéssel. Csak időpazarlás, felesleges írási műveletekkel. Az amúgy is csak placebo. A töredezettség mértékét pedig sokféle képpen lehet számolni. Az, hogy 100% a töredezettség, nem jelent kb semmit. A cachelés/előreolvasás meg hasonló dolgok miatt, amúgy sem tapasztalnál sebességnövekedést. Arra az SSD-re váltás a látványos megoldás.
2016. okt. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,de függetlenül attól hogy a gép első pillanatánál natur volt még a gép, még emlékszem rá hogy ez a gép gyorsabb volt még enné la sebességnél. ha csak 1-2% maradt volna meg akkor ott egye meg a fene de 100-ról van szó.
2016. okt. 30. 12:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Töltsd le ezt, ingyenes a Free.

[link]

2016. okt. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös király vagy már sok segédprogramot kipróbáltam de ez megoldotta a problémát.
2016. okt. 30. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!