Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítség! Hogyan tudom bemérni...

Gergely28 kérdése:

Segítség! Hogyan tudom bemérni a saját telefonom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet, hogy ellopták LG H440 Spirit típusú telefonom és ügye rendőrség nem foglalkozik az üggyel mivel csak szabálysértési ügy. De állítólag én magam is be tudom mérni, hogy hol lehet a telefonom. Ha ez tényleg így van azt, hogy tudom megtenni? Ha ebben tudnátok segíteni akkor azt megköszönném.

2016. nov. 23. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Google.com/devicemanager

De csak ha engedélyezve van a helymeghatàrozás ès van internet

2016. nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Remélem segít.
2016. nov. 23. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem raktál fel erre valami programot mielőtt ellopták, akkor max ez működhet [link] (mint előző is írta)

De ennek nagy hátránya, hogy értesítést küld a telefonra hogy bemérted a helyet.

Vagy ha engedélyezve vannak a helyelőzmények, akkor [link] esetleg

2016. nov. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát sajna nem segített, "Legutóbbi kapcsolódás" a lopás napja. De azért köszönöm a segítséget!
2016. nov. 23. 22:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze ez várható volt, a tolvajok se hülyék, gondolom azonnal kivették a kártyát a telóból és nyomtak egy factory resetet.


Elég gáz, hogy 2016-ra nem jutottunk el oda, hogy ne érje meg telefont lopni, pedig pl csak annyi kéne, hogy factory resetkor egy a gyártó vagy a Google weboldalától lekérhető kódot meg kelljen adni, amit akkor tudsz lekérni, ha tudod a telefonon utoljára használt google account jelszavát (pontosabban tudsz azzal authentikálni)...és ha nem tudod, akkor csak ügyfélszolgálaton történő személyes azonositás után kapnál kódot. Vagy valami hasonló módszer. Na meg azt sem értem, hogy az IMEI-t mért lehet csak űgy átirni, ez csak a tolvajoknak kedvez...

2016. nov. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!