Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy alaplapban lehet kettő...

Asd19990313 kérdése:

Egy alaplapban lehet kettő videó kártya?

Figyelt kérdés
Van egy számítógépem amiben egy ASUS p5k Pro alaplap van, és úgy látom mint ha két videó kártyát is lehetne bele rakni, na az a kérdésem ha van egy 2GB os ati/AMD nem tudom r7 200 ddr3 vidim meg egy 512 AMD 5670 ddr5 vidim akkor azt úgy lehet egyszerre használni? Úgy értem ha mind kettőt beleraknám az alaplapba

2016. nov. 25. 21:31
 1/4 anonim válasza:
Nem vagyok teljesen tisztában ezzel, inkább erősebb videokártyát veszek, mint 2 videokártyát, de elvileg csak akkor lehet ha 2 ugyanolyan márkájú van egymás mellett, ráadásul ez erősebb tápot is igényel, mintha 1 erősebb videokártya lenne benne. Ja és AMDnél crossfire módban van lehetőség rá! Remélem segitettem!:)
2016. nov. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most egy 400wattos táp van a gépben az elég hozzá? Szerintem van crossfire támogatás mert utána olvastam de ha mind kettő AMD akkor elmennek együtt nem baj ha egyik 2gigás a másik meg 512es?
2016. nov. 25. 21:51
 3/4 Amarok Tonrar ***** válasza:
Az általad leírt formátumban nem kivitelezhető.
2016. nov. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 KecskeShajt újra! ***** válasza:

Lehetséges, hogy elmegy két különböző AMD modell egymással, itt nézd meg a kompatibilitást:

[link]

2016. nov. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!