Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Formázás után visszakerültek...

Formázás után visszakerültek a törölt zenék a pendrive-ra. Ez mégis hogyan?

Figyelt kérdés
Adott egy 2 gigás pendrive. Tele volt mulatóssal. Na mivel nem szeretem leformáztam. Rákérdezett a gép hogy biztos -e mert minden törlődik róla. Üres lett. Tettem rá két mappát. Metal és Dubstep mappákat és bele zenéket. Az autóban használom transmitterrel. Ma bekapcsoltam és az összes dubstep helyén mulatós ment! Gépen nézve is. Megmaradtak az eredeti dubstep track nevek de mulatós zenék szóltak.

2016. nov. 27. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Tipp. Lemezkezelőn keresztül formáznám, és a betűjelét is megváltoztatnám.
2016. nov. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gábor_79 ***** válasza:
Mintha meghibásodott volna. Nem írható innentől, csak olvasható. Nem volt régi az eszköz?
2016. nov. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pár éves lehet. Olyat is csinált hogy a metal mappában pl a 6-odik track a 8-adiknak a felétöl kezdődött. Lehet hogy a mappázástol gajdult be és a transmitter összekavarta? Vagy a hideg? Tegnap megint formáztam de most 7.9 giga hely lett rajta. Zenék másolásakor néha leállt és kiírta hogy kapcsoljam ki az írásvédelmet. Nekem ingyen volt de akkor is milyen már hogy enyit bírnak. Valami hamisított vacak lehet.
2016. nov. 28. 12:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha pár évet bírt, az már teljesen jó. Mégis mit hamisítottak rajta szerinted? Alumíniumból csinálták a cellákat vagy rizsporból?
2016. nov. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Volt egy 8 gb kingston pendrive itthol. 1200ft körül vettem gyári csomagban 2-3 éve. Úgy hozta valaki akinek az ismerőse hozta. Gondolom ő is fogott így rajta párszáz hasznot. Egyik naprol a másikra bedöglött. Hozattam mégegyet. Az is bírt majdnem fél évet. Utána olvastam és olyat találtam hogy 1-2 gigás eredetileg de megmókolják hogy 4-8-16gb-ot írjon ki szabad területnek. Addig nincs gond míg nem írod túl. Pl 2 gigáig oké, utána nem fér rá több de még írná magát mert azt hiszi hogy 8-16 gigás és összeomlik. Erre értettem hogy meghamisított.
2016. nov. 28. 18:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Formázd ezzel:

[link]

2017. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!