Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szervusztok! Újra telepítettem...

Szervusztok! Újra telepítettem a Windows 7 op. Rendszert egy HP 255 G1 laptopon. Felkiáltó jeles maradt az "SM Busvezérlő" az eszközkezelőben. Tudnátok segíteni, hogy milyen driver telepítése oldaná meg a problémát? Köszönöm.

Figyelt kérdés

#laptop #SM Busvezérlő
2016. dec. 19. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ez nem valószínű, hogy sima driver frissítéssel megoldható.

De ki kell próbálni, rámész és illesztőprogram automat.frissítés és kiderül, hogy jó lesz e.

De valószínű megsérült egy szál vagy akármi és az max szerviz tudná megcsinálni.

2016. dec. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Illesztőprogram frissítéssel nem sikerült hozzá drivert találni.
2016. dec. 19. 11:33
 3/8 P.O.C. ***** válasza:
2016. dec. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget, kaptam megoldást máshonnan is és ott azt mondták, hogy a AMD chipset driver-t kell feltelepíteni. [link]
2016. dec. 19. 11:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy érdekes, mert nekem is hasonló problémám van, csak nekem a Pci-e vezérlővel és a frissítéssel szintén nem orvosolható, nekem is!jel van ott, erőforrás hibát ír, de nem az lehet a baja. Megpróbálom én is ezt felnyomni, durva lenne, ha jó lenne :D
2016. dec. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem nem oldotta meg, igaz nem laptopom van, hanem pc, de jó lenne ha pci-e vezérlő hasonló problémát megoldani.
2016. dec. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy az erőforrás hiba a tápegységed alulméretezése miatt van?
2016. dec. 20. 07:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Eddig majd'4 évig jó volt.
2016. dec. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!