Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 5 évente 230 ezerért dell laptop?

5 évente 230 ezerért dell laptop?

Figyelt kérdés
megéri vagy sok érte 230 ezer?
2016. dec. 23. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
én 310ért vettem asus rog gl553vw-t, nekem megérte. Attól függ, mennyi pénzed van rá :D
2016. dec. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi van belül. A DELL, mint gyártó, már önmagában egy erős közép árkategóriát feltételez, ettől még lehet 150, meg lehet 250 is. Ha használt, akkor meg állapot és korfüggően a 60%-a. Nem világos a kérdésed egyébként :D
2016. dec. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igények és lehetőségek függvénye.

Én nem adnék ennyit egy laptopért, de nekem az csak "póteszköz" a PC-m mellé.

Nyilván más ha csak "rongyrázásra" kell, és más az ha munkaeszköz.

Megint más az, ha mellényzsebből kifizeti, és más az ha évekre eladósodik miatta, nehezen nyögve a részleteket.


Úgyhogy ez így túl általános kérdés.

2016. dec. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5 évre ennyi pénzből asztali összerakott gépet sem vállalnék be. Annyi idő múlva az én asztalim is kevés lesz, pedig abban 14 magos xeon meg 64gb ram van.
2016. dec. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4


Én kb 8 éve vett AMD Dual Core konfigot használok a mai napig. Kinek mire van igénye. Nekem teljesen megfelel a maga hibátlan Windows 7 rendszere alatt.


2GB DDR2 RAM

AMD Athlon 4200+ proci

250GB Samsung HDD

nVidia gt 630 VGA

2016. dec. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!