Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop és Tv HDMI kábel...

Laptop és Tv HDMI kábel segítségével, de csúnya a kép!?

Figyelt kérdés

Hali mindenkinek! Tegnap vettem egy HDMI kábelt, hogy a laptopot és a Tv-t össze tudjam kötni. Az lenne a problémám, hogy a Tv-n csúnya pixeles kép jelenik meg. A betűket alig látom. Hogyan lehet azt megcsinálni, hogy szép legyen a kép? A Tv-nek semmi baja, a hang tőkeletesen átjön a kábellel. A második probléma az, hogy a Tv oldalain a kép olyan mintha kilógna. Tehát ezt úgy értem, hogy nem látom a tálcát és nem látom a böngésző tetejét se. A felbontás úgy van amit ajánlottként ír.

TV linkje: [link]

Laptopom ASUS


Válaszokat előre is köszönöm. :)



2016. dec. 30. 10:23
 1/7 pinkpancser ***** válasza:
Ha pixeles a kép akkor a felbontás van rosszul beállítva (1680x1050 legyen). Ha ezt jól állítod be, akkor jó eséllyel a kilógás is megoldódik. Ha nem, akkor nézd meg, hogy van e beállítva a TV-n valami nyújtás. Illetve AMD/ATI videokártyánál alapbeállításként szokott lenni beállítva kicsinyítés, de az catalystból állítható.
2016. dec. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.:D A grafikus tulajdonságoknál volt minden 100%-on és azért lógott ki. Le vettem 50%-ra és tőkeletes. :) Már csak annyi a probléma, hogy pixelesek a betűk. :/
2016. dec. 30. 13:12
 3/7 pinkpancser ***** válasza:
Mutatsz egy képet a beállításokról?
2016. dec. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogyan tudok itt képet küldeni? :D
2016. dec. 30. 13:36
 5/7 A kérdező kommentje:
[link] :)
2016. dec. 30. 13:42
 6/7 pinkpancser ***** válasza:
Az 1920x1080-at vedd vissza 1680x1050-ra, akkor nem lesz pixeles.
2016. dec. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Vissza vettem és minden ugyan úgy elromlott.xD Szóval szerintem nem állítgatom tovább. Majd megszokja a szemem :D

Köszönöm a segítséget. :)

2016. dec. 30. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!