Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csak alacsony (50...

Miért csak alacsony (50 körüli) fps-el tudok játszani a counter strike globan offensiveban ilyen laptoppal?

Figyelt kérdés

Most vettem ezt a laptopot de egyfolytába fps laggom van, pedig levettem a beállitásokat is, valami ötlet, megoldás? :/

Előre is köszönöm :)

[link]



2016. dec. 30. 12:29
1 2
 1/12 anonim válasza:
Valószínüleg a processzor a hibás, ugyan i7 es de csak 2 mago... egy tipp, kapcsold be a processzor turbó módját és akkor valószinüleg jobb lesz az fps ed.
2016. dec. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Így jár aki laptoppal akar játszani. Ez nem sértés részemről, de hogy gondoltad komolyan hogy játszani fogsz laptoppal ?

Lehet bármilyen erős, és drága egy laptop, az nem arra van kitalálva. ami egy PC gépházban benne van, azt megpróbálták besüríteni egy spirálfüzet méretbe. Ez az eredménye.

2016. dec. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyetemista vagyok egyfolytába költözködöm nem tudok most egy rendes asztali gépet összerakni.
2016. dec. 30. 12:59
 4/12 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak köszönöm, megprobálom :)
2016. dec. 30. 13:00
 5/12 anti paladin ***** válasza:
Ennyit bír a noti notebookcheck alapján, turbó ide vagy oda, pláne ha fhd-ban játszol.
2016. dec. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Valahol átbszásnak érzem a gyártók/kereskedők részéről egyébként, hogy ilyen-olyan "gémer" cuccoknak adják el a laptopokat, és sehol nincs leírva a felhasználónak, hogy ez nem alkalmas ilyenre. Mintha egy kotyogós kvfőzővel akarnál netet osztani, azt csodálkozol, hogy nem megy.
2016. dec. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy nyúlfos neki a GPU-ja, mint a legtöbb megfizethető laptopnak. Próbáld 640x480-on.
2016. dec. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen, nem gamer laptopnak akartak eladni es nem is annak szantam, munkahoz kell, csak gondoltam ha mar ugy mond egy ilyen eros laptopom van a cs-nek futnia kene rendesen rajta:/
2016. dec. 31. 10:51
 9/12 anonim ***** válasza:

"a cs-nek futnia kene rendesen rajta"

És ezt ki döntötte el? Te? :D

2016. dec. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nezd meg a laptopom es a cs gepigenyet..
2016. dec. 31. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!