Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Normális ha nem szeretnék...

Normális ha nem szeretnék okostelefont?

Figyelt kérdés
Nem akarok okostelefont, majdnem minden osztálytársamnak van, de én nem szeretnék. Inkább elfoglalom magam, focizok, legózok, tanulok, haverokkal lógok. Normális ez? Nyugodtan írjátok le amit gondoltok nem fogok megsértődni. 13 éves fiú.

2017. jan. 3. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális az amit a többség annak gondol, szerintük ez nem az, de sokak szerint az. Ha te ezt szeretnéd akkor ezt teszed. Nekem meg nincs facebookom és még élek...
2017. jan. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tök fölösleges ilyeneken rágódni.
2017. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

4 év facebookozás után (13-17 éves kor) úgy döntöttem, hogy eltünök arról a pletykaoldalról, mert már csak a rosszat hozta rám, viták barátnővel, zavaró tényezők, stb... Én is megvagyok egy gombos telóval, bár 3 éves LG-m van (érintős) ki is használom, pont annyit tud ami nekem kell tőle.


A Facebook után is élek, nem is hiányzik, sőtt, megtudtam, hogy igazából 4-5 embernek vagyok fontos a családon kívül. :) Mert karácsonykor és újévkor mindenki tett rám magasról, volt aki az én smsmre sem válaszolt, nemmintha sok embernek írtam volna... Még csak nem is keresnek :D


Lehet élni nélküle, sőtt...

2017. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális,más érdeklődési köröd van.

A Facebook nélkül valóban lehet élni,bár nekem is csak azért van hogy akik nagyon fontosak tudjam velük tartani a kapcsolatot ha más nincs.

Másrészt egy jó okostelefont sok dologra lehet használni,kezdve a navigációtól a szórakozásig bármire.

De a kortársaid meg jellemzően csak villognak vele,meg nem használják ki.

2017. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 3. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!