Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond? (COD2 SERVER)

Mi lehet a gond? (COD2 SERVER)

Figyelt kérdés
Megnéztem a vidit( http://www.youtube.com/watch?v=AwUD1-TTowQ&feature=related) mindent megcsináltam, de mikor felvettem Xfire-re, úgy jelzi mintha nem fútna(nincs ott a magyar zászló és nem jelzi a slotokat)
2010. máj. 4. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az a gond, hogy csak akkor létezik a szerver, amikor Te azt létrehoztad.Tehát ha már kiléptél róla, akkor már meg is szűnik.
2010. máj. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ezt hogy érted?

Nézd meg a vidit ott kilép a játékból és Xfire-n ott van neki a szerót. :S

2010. máj. 4. 20:03
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha min 5-en akarnátok egyfolytában játszani akkor itt csinálj egy ingyenes szervert [link]
2010. máj. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Leírnád hogyan kell?

Köszi szépen!

2010. máj. 5. 16:53
 5/12 anonim ***** válasza:

Elsőnek is regisztráld magad oldalt( [link] )(A végén van egy összeadás,kivonás, azt számold ki majd írd be az eredményt:D). Bal oldalt keresd ki a Paříme fül alatt a Spustit server-re katt. Keresd ki a kívánt szervermódot(pl * CoD 2 v1.3 CTF

* CoD 2 v1.3 DM

* CoD 2 v1.3 S&D

* CoD 2 v1.3 TDM) majd katt rá.Itt már kiválaszthatod, hogy maximum pl 10 játékos lehet, Mapy fülnél a mapokat válogathatod ki.Majd Spustit -ra katt.Ezután ha sikeresen csináltad kapsz egy IP címet amit írj be az Xfire-ba majd az rögtön jelzi a szervered.Ha 5 percen belül nem lesz rajta játékos, automatikusan megszűnik.Remélem érthető voltam, ha valamit nem értenél szóljál:)

2010. máj. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, de Rcon-t nem kapok?:O

ÜdV!

2010. máj. 5. 23:43
 7/12 A kérdező kommentje:

Mi után kivállasztottam a szervertipusát(SD) Ez jött ki:



Litujeme, ale tato část portálu Pařba.CZ je přístupná pouze pro české a slovenské návštěvíky. Pokud jste z České Republiky nebo Slovenska a zobrazila se Vám tato zpráva, napište prosím email s Vaší IP adresou a uživatelským jménem na adresu pjmodos@parba.cz.

Vaše IP adresa je: 77.111.179.250


This part of Parba.CZ website is accessible only by users from Czech Republic and Slovakia.

2010. máj. 5. 23:45
 8/12 anonim ***** válasza:
Hoppá, elfelejtettem, hogy ez Cseh illetve Szlovákiában lakók számára érthető el.Ha majd szeretnéd, csinálhatok Neked egyet, csak akkor minden fontos adatot irj le a szerverről(pl.:10-16 játékos,MultiPlayer pályák,stb...)
2010. máj. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Azt megköszönném:P

Amugy eza szerver úgy működik, hogy ha 5percre nincs fenn senki akkor automatikusan eltűnik?

RCON-t adnak hozzá?

2010. máj. 7. 00:22
 10/12 anonim ***** válasza:
Első kérdésedre a válasz igen, illetve a másik kérdésedre a válasz is igen:D Írd le majd, hogy milyen szerver-t alkossak neked, majd az IP címet oda adom:D :)
2010. máj. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!