Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » GTX 960-nak érdemes megnövelni...

GTX 960-nak érdemes megnövelni a teljesítményét? Ha igen akkor mennyit biztonságos húzni rajta?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert észre vettem,hogy a Fifa 17 nem megy a legsimábban és ezzel lenne még egy kérdésem. Amikor passz van főleg ha hosszú vagy gyors és ugye a kamerának le kell követnie a labdát akkor ilyen darabosan mozog az egész.Elég csak a labdára néznem és azon is látszik,hogy nem száll simán. Akadások nincsenek meg 80-90 fps-el megy,de olyankor mintha leesne a frame pedig ugyanúgy 80-90-et ír. Nem tudom jól megfogalmazni ezt a darabos labdalekövetést,úgy képzeljétek el mintha remegtetnétek a szemeteket közben. Nagyon zavaró ezt eddig nem csinálta. Ez mitől lehet? Lehet köze van annak,hogy letöltöttem a legfrisesbb driver-t az Nvidia oldaláról? Mert azóta ilyen.

Más progi nem fut,mindig megnézem,proci 45-50%-on,a memó pedig 4-5 a 8-ból.


2017. jan. 6. 22:17
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja meg még az is van,hogy eddig úgy 3 meccs után kezdett hangosabb lenni a kártya,de most már 1 meccs után olyan mintha fel akarna robbanni..
2017. jan. 6. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!