Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szét szedtem egy open dott...

Nagy Emelet kérdése:

Szét szedtem egy open dott tabletet. A hibája hogy nem kapcsol be. Honnan lehet tudni, hogy a többi alkatrésze jó?

Figyelt kérdés

2017. jan. 10. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell mutatni egy szerelőnek, aki mondjuk úgy ért az elektronikához illetve ezekhez a hardverekhez. Valljuk be, megfelelő ismeretek és eszközök nélkül nagyjából semmit sem lehet kezdeni.
2017. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért ? Azt már tudod hogy mi miatt nem kapcsol be ? Mert akkor honnan tudod, hogy mi a "többi" ?
2017. jan. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csak mivel nem tudok vele mit kezdeni, gondoltam jó lenne alkatrészeibe eladni. De így nem hirdetem meg, mert lehet hogy hibásak. Meghirdetni csak jól működő alkatrészt szabad.
2017. jan. 10. 19:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet egyébként, hogy valakinek szüksége lenne rá alkatrészként (mert például a WiFi vevője vagy antennája nem jó), szóval nyugodtan eladhatod. Csak hívd fel rá a vásárló figyelmét, hogy hibás (nem kapcsol be) és ennek tudatában vásárolja meg.
2017. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!