Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért állítódik magától a hangerő a laptopon?

Kezd elegem lenni, hogy ha pl egy filmet nézek, és megállítom, majd ismét elindítom, akkor elég hangosan szól, majd ha csak 1 egységgel is csökkentem a hangerőt, egy csomót esik. Megint pause, megint elindítom, nagyon hangos. Ez a legutóbbi windows telepítés óta ilyen, nem hiszem, hogy driver gond lenne, de nagyon zavaró. Valakinek van ötlete, hogy mitől lehet?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Windows, hangerő, hangos, halk, driver

01-10 22:35  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Próbáld meg ezt:
[link]

Start => Vezérlőpult => Hang => Lejátszási fül fent => Hangszórók, aminél a zöld pipa van => Tulajdonságok => Fent javítások fül => Azonnali mód elől vedd ki a pipát, majd pipáld be az "összes hanghatás letiltása" négyzetet => Alkalmaz, OK

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 01-10 23:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan kell hangot adni erre a telefonra?
Hogyan állítsam be a hangfalak és a Windows hangerejét a legjobb hangzás érdekében?
Magától állítódik a hang a telefonomon. Miért?
Philips headsetem bal oldala néha hirtelen max. Hangerőre állítódik. Miért? Általában 1/3-on szoktam hallgatni. "Tekerő" van a jobb oldalon, de a kábel a bal oldalon megy be.
Fujitsu Siemens Amilo PA1510-gyári Realtek HD audio manager-rel nem készít hangfelvételt, Mic/Line In-t bepipálva, felvett felvételi hangerő mellett. Mi lehet az oka?
Android hangerő miért állítódik maximumra magától?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu