Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik éri meg jobban a...

Melyik éri meg jobban a Lenovo vagy a Dell?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2017. jan. 11. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szomorúan a Lenovo mellett döntenék a VGA miatt.
2017. jan. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem értek annyira hozzá, leírnád miért?
2017. jan. 11. 11:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Lenovo Ideapad 100: NE VEDD MEG! A kinai (tajvani) gagyiság csúcsa, eddig 8 hónap alatt kétszer vittem garancia szervízbe, Budaörsre, akku rossz, merevlemez csere, most is fagyogat, hiába van kiváló leírása, de hulladék.
2017. jan. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a típus a Lenovo szégyene! Vissza kellene vinni az összeset a gyártónak, mert műanyag alkatrészes, gyári hibás gagyiság az egész. Még egy hiba és visszadobom ezt a sz*t! Vettem egy használt Thinkpadot (x szériás, volt üzleti laptop) i5 Intel proci, 4 GB memória, kicsit sérült a háza, az ócska új Lenovo árának a feléért.
2017. jan. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A merevlemezt utólag néztem, az tényleg gáz, a Seagate-nek volt egy-két sorozata (azt hiszem a Barracuda), ami iszonyat nagy százalékban behalt. Nem tudom, melyik széria van ebben, nem néztem utána.

A VGA meg nem egyértelmű. Egyébként #1 vagyok. Van, ahol a Dell-re is írnak dedikált VGA-t, ami nem árt 4 GB ram mellett, hogy ne onnan vegye le, ami magának kell, de a teljesítmény sem utolsó, bár játszani egyikkel sem fogsz nyilván.

A Dell gyártóra jobb, ezért írtam az elején, hogy "szomorúan". A Lenovo elqrvult, pedig régen "atom" gépek származtak onnan (kicsit túlárazott IBM Thinkpad-korszakban).

2017. jan. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 4-5 éves Thinkpadok is jók, ez már Lenovo nevet is kapott, de nem tajvani, hanem szingapúri a gyártó. Minőségiek a G szériás (3-4 éves Lenovok), nekem is van egy, semmi baja sem volt még.
2017. jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!