Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyiket érné meg megvenni...

Melyiket érné meg megvenni jobban ps4-re, az Assassin's Creed Unityt vagy a Syndicatet?

Figyelt kérdés
2017. jan. 12. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Syndicate szimpatikusabb volt.
2017. jan. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%

mi az, hogy megéri? hogy lehet profitálni egy játék megvásárlásából? max ha játékteszter vagy, de azoknak úgy is adnak ingyen, szóval tuti nem.


a kérdésed ez esetben értelmetlen

2017. jan. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2es, magadtól vagy gyökér, vagy rájátszol? Egy használati tárgyra, könyvre, filmre mondják, hogy megéri? Mondják. A lényege az, hogy volt-e értelme pénzt adni érte. Pl a te végzettségedbe és a GYIKra regisztrálásodba kár volt időt pazarolnod, nem érte meg.



Unity vagy Syndicate?

A Unity az Fosity... bugos, a szokásosnál mégjobban fel akar mászni mindenhova, a mesterséges intelligencia egyszerűen nevetséges.. már az első részben is reagáltak az NPC-k a holttestekre, itt konkrétan ha áll 2 őr és az egyiket kilövöd suttyomban, a másik egyáltalán nem reagál.. A civilek kiabálnak meg minden, de semmi tényleges reakció... bár azért a civilek is álldogállnak meg bámészkodnak, miközben mellettük nyílt gyilkolás van...


Én játszom a Unityvel egy ideje, mostmár lemondtam a mellékdolgokról, reménykedem, hogy egyszer eljutok a fősztori végére és akkor elfelejthetjük

A történet viszont izgi, az jó benne:)


Szóval ha van Unity és Syndicate, és ugyanannyiba kerül, akkor Syndicate... ha az drágább... akkor is:D

2017. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!