Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 automatikusan...

Windows 10 automatikusan frissített, majd nem engedett belépni az addig használt jelszóval. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Frissítés után próbáltam belépni, de azt írta ki, hogy az eszköz offline állapotban van, próbálkozzak a legutóbb használt jelszóval. Tudom, hogy a próbált jelszó jó volt, majd próbálkoztam minden más, általam használt jelszóval, de semmivel sem tudtam belépni. Eddig nem volt gond a frissítésekkel. Hogyan tudnék belépni a gépbe?

2017. jan. 15. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:

aj jaj ez nem hangzik jól, ez lehet egy megoldás:

1.Boot from Windows 10 bootable CD/DVD or USB. If you don’t have one, use the ISO file to prepare one.

2. When the install screen appears, go to Repair your computer > Advanced Options >Troubleshoot > Command Prompt.

3.Type net user administrator /active:yes to activate a hidden administrator account.

4. Close command prompt and remove the installation media. Restart your computer and log in. No password is required for hidden admin accounts.


If this quick fix doesn’t work for you, you should reinstall Windows on your computer.


[link]

2017. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de szerencsére a gép egy hét után, amikor nem nyúltam hozzá (nem otthon voltam, nem igazán volt lehetőségem semmit sem csinálni vele) magától megjavult. Nem tudom, mi történt és miért, de most csak örülök a dolognak. Az általad javasolt procedúrát lementettem, hátha szükség lesz rá a jövőben :)
2017. jan. 22. 17:28
 3/3 anonim válasza:
Fater így járt én megoldottam egy jelszó változtatásal,csak be léptem telefonról az e-mailjére és végig csináltuk a procedúrát.
2018. szept. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!