Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tablet és laptop közötti...

Tablet és laptop közötti fájlátvitel? Hogyan?

Figyelt kérdés

Pdf regényeket, meg egyéb dokumentumokat szeretnék áttenni a laptopról a tabletre, a tabletről laptopra pedig képeket.

USB vezetékkel összekötöttem a kettőt, de egyik se tűnik úgy hogy érzékeli a másikat, vagy nem is kéne nekik így? Esetleg valahol kellene lenni ehhez valami beállításnak, esetleg programnak?

Lehetséges azért nem érzékelik így egymást, mert a laptop windows7, a tablet meg windows10?


A válaszokat előre köszönöm



2017. jan. 18. 14:50
 1/4 |Orfeusz| ***** válasza:
Jó a kábeled? Adatátviteli kábel, nem csak töltős?
2017. jan. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2017. jan. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hominida ***** válasza:
Két gépet nem lehet akármilyen USB kábellel összekötni. Olyat használsz, ami erre való? [link]
2017. jan. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva nem tudom a próbált kábel milyen, én nem is gondoltam rá hogy nem mindegy milyen az USB kábel. Van itthon rengeteg, de ami eleve a tablethez van szerintem csak töltő. Kipróbálom a többivel is hátha valamelyik olyan adatátviteli.

Köszönöm az ötleteket.

2017. jan. 19. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!