Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot érdemes...

Milyen laptopot érdemes vennem? 24L

Figyelt kérdés

Sziasztok, full hd szép kijelzős, lehető legjobb hangszóróval rendelkező laptopot szeretnék venni, jó processzorral és rammal, ezt mondták ilyen legyen. 250 ezer forint maximum körülbelül amit rászánnék. SSD-t kapok bele szóval az lényegtelen milyen a winchester vagy micsoda. Ennyit tudtak segíteni, de nem nagyon értek én ezekhez. Milyen laptopot ajánlotok? Főleg filmezésre meg netezésre használnám. Ezekhez a hangszórókhoz se értek hogy melyik a jó és melyik nem.


eddig kettőt találtam, egyikre mondják hogy drága mert nem linuxos:

[link]


meg ezt is találtam:

[link]


Meg még találtam párat, de nem értek hozzá :/


Válaszotokat előre is köszönöm! :)

24L



2017. jan. 19. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Kicsit olcsóbb, nem inteles, de ha nem vagy egy hardcore gamer akkor nem veszed észre. Beépitett mélynyomoja van tehát ebbe a kategóriában tényleg a legszebb hangzású noti, full hd MATT kijelzővel, vagy vársz picit mondjuk nyar vegeig őszig, ėrkezik a 720 egy csomo jo ujitással... Én ezt ajankanam az asus hellyett, tovább is birja, első notim asus volt, 2-3 év mulvajavithatstlan hibaja lett, hiaba volt szervizbe, de ez gyakori náluk. Ellenbe ennek a lenovonak az elődje szintėn 3 éves mar, mükōdōképes, de a sok hasznalattol mar kopott. :)

2017. jan. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi, de ahogy nézem van intel-bol is kicsit drágábban, az talan jobb, csak kevés ram van benne. ugyan ez a y700. y720 miben lesz más? mert jo lenne már mostanság megszerezni :/
2017. jan. 20. 08:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Filmezésre meg netezesre tablet is elég....
2017. jan. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A y720 már uj inter procival érkezik (mivel a 700as 2015 ös modell) ennek megfelelöen nagyon izmos gt 1060 videokarival amivel hoszu evekig tudsz majd jatszani! Illetve integralt xbox controller tamogatast kap, szval igazi kis jatekgep hangulatat fogja kelteni. Thunder bokt csatlakozasal is ellatjak, tehat ha kioregszik a hardvered tudsz rakotni kulső videokartyat amivel szinten ki tudod tolni az eletet. Igenyes dizajnos szálcsiszolt aluminium házban érkeznek mindig az y sorozat tagjai, ráadásul könnyebbek súlyban is mint a konkurencia termékei! Megjelenéskor valszeg 300 ezer korul mozog majd az ára. Ha ugy döntesz mellé csapod még azt az 50 ezret, mindenképp jol választasz, mert hosszú evekre tarsad lesz egy jól felszerelt igényes megjelenésű, sok fekadatra alkalmas laptop!


[link]

2017. jan. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
van Tabletem, de az egyedül filmezős fulhagatoval, meg sok lapot se tud megnyitni,sokszor elmegy a billentyűzet rajta, stb. és kicsi.
2017. jan. 20. 12:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokat hurcolod?Mert csak akkor érdemes laptopot venni....
2017. jan. 23. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!