Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan másolok ilyet a vágólap...

Honnan másolok ilyet a vágólapra a tp-link router felületéről?

Figyelt kérdés
Amikor egy ip-címet akarok control+c-vel másolni, és véletlen több dolgot jelölök ki mint kéne, akkor a vágólapra ".android" kerül, és utána az enter billentyű kódja, ha ezt bemásolom akárhova, akkor beüt utána automatikusan így egy entert is. A routerre nincs ilyen nevű eszköz csatlakozva, én meg windows-t használok. Akkor mégis hogy kerülhet ilyen a vágólapra?

2017. jan. 20. 18:57
 1/3 A kérdező kommentje:

(

) a zárójelekbe bemásoltam, de itt nem látszik a ".android" csak az enter, de ha cmd-be másolom be, akkor beleírja és üt egy entert.

2017. jan. 20. 19:02
 2/3 A kérdező kommentje:
de ha kimásoljátok az első zárójel utáni "szóközt", és a cmd-be bemásoljátok nektek is be fogja írni...
2017. jan. 20. 19:03
 3/3 A kérdező kommentje:
Leteszteltem más gépen is, ott mást ír nem .androidot, szóval valamiféle cím lehet amit másol, ez megmagyarázná hogy miért különbözik minden gépen amit másol...
2017. jan. 20. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!