Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen operációs rendszert és...

Milyen operációs rendszert és hogyan rakjam fel egy Asus x540s laptopra?

Figyelt kérdés

Adott egy Asus x540s laptop Free dos op rendszerrel.Több órája próbálkozok egy windowst felrakni rá pendrive-ról,de egyszerűen sehogy se bírom.Próbáltam a win 7-et, azzal eljutottam addig hogy telepítésre kattintottam de utána kidobta hogy hiányzó driverek. Ezen kívül többet nem kerültem telepítés közelébe. Win 10-eket próbáltam de vagy nem bootolt be vagy egyszerűen kék halált kapott a gép.

Tudnátok segíteni hogy kimondottam melyik op rendszert,hány biteset,rufusba hogy állítsam be a paramétereket és hogy a BIOS-ba mit állítsak, hogy végre sikerüljön?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2017. jan. 21. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha friss laptop, arra nem fogsz Win7-et telepíteni, mert jó eséllyel nincs rá driver.

Inkább tölts le egy Linux Mint-et vagy Ubuntut és az működni fog.

2017. jan. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bubachangh válasza:

Szia! Rufus telepítő készítése itt: https://www.youtube.com/watch?v=1CS88qw1kUU


Szerintem jó lehet a Windows 10 64 bit education N 1607


A kék halálról itt olvashatsz: [link]

2017. jan. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!