Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Újratelepítettem a gépem, de...

Újratelepítettem a gépem, de nem indul el,10 másodpercenként újraindul. Megoldás?

Figyelt kérdés
Többször újratelepítettem a gépemet, de sokadjára sem indul el. Formáztam a merevlemezt is, de miután beírom a telepítő kódodt, az aktiválás után (próbáltam nem beírni is) utoljára elindul az újraindítás, de csak az asus feliratig jut, majd elsötétül, és ismét az asus felirat, így tovább az örökkévalóságig. A biost betudom hozni, bootolni cd ről szintén működik, de ha x64, hax86, op rendszert telepítek, egyaránt nem kóser. Windows 7 ről beszélünk, és a win 10 volt a gépemen korábban, amit le akartam cserélni. A laptopom asus k55v

2017. jan. 21. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Rakd vissza a win 10-et :)
2017. jan. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs meg se cd n se pendriven. Azért akartam visszállni win 7 re, mert sok driver, csak addig volt támogatott, win 10 re már nem találtam.
2017. jan. 21. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha régi kalózverzióról van szó, amibe modern hardverrel inkompatibilis régi loadert integráltak, akkor az okozhat ilyet. Próbálj érintetlen telepítőt használni.


Ha nem erről van szó, akkor az F8-as menüből kapcsold ki az automatikus újraindítást, majd nézd meg a blue screent, hogy milyen adatokat ír ki.

2017. jan. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Itt a megoldás...Nem kell újrainstallálni, elég ha a windows telepítőjében belépsz a parancssoros üzemmódba és beütöd, hogy 


bootrec.exe /fixmbr 

bootrec.exe /fixboot

2017. jan. 21. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!