Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptopot vegyem a...

Melyik laptopot vegyem a lányomnak?

Figyelt kérdés

[link]


Filmnézésre, netezésre, zenehallgatásra használná.



2017. jan. 22. 10:53
 1/7 A kérdező kommentje:
És néha cipelné is, nem tudom mennyire nehéz pl. a 2.6 kilós egy nőnek. 20 éves nőről van szó.
2017. jan. 22. 10:55
 2/7 anonim ***** válasza:
A Dell gépeket a 3 év garancia miatt érdemes venni. Kérdés mennyi pénzt szánnál rá, valamint, milyen méret kéne?
2017. jan. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt a listáról mind jó a leírtakra! :)

Esetleg ha a lányodnak vannak még extra igényei akkor már lehetne vacilálni, pl. Játszani is szeretne rajta vagy esetleg egyetemen vagy gimnáziumban is grafikai vagy programozási munkára kelhett?!?

2017. jan. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ezek közül bármelyiket megvenném, plusz megy majd bele 500 gigás samsung 850 evo. Hát játszani nem fog rajta, de azért jól jönne egy jó videókártyás majd ha egyetemről hazajönne aztán esetleg nem menne a mi gépünk vagy valami... :)
2017. jan. 22. 11:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor a befutó a Lenovo IdeaPad Yoga Y700 80NV00EYHV lesz.

Bár mondjuk én személy szerint nem vagyok Lenovo párti, de utóbbi időben nagy jellemfejlődésen ment át a cég...

Persze mi csak itt tanácsokat tudunk adni, mert ezt neked/nektek kell látni és eldönteni mert lássuk be 300 ezer forint nem kis pénz és ezért az ember a lehető legjobbat akarja ár/értékben.

2017. jan. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Y700!!!
2017. jan. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért netezesre meg filmenzesre elég egy 150k ezek a laptopok játékra valóak
2017. jan. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!