Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Találtam egy régi fényképezőgé...

Találtam egy régi fényképezőgépet, sajnos nem kapcsol be, de találtam benne egy kártyát, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Szóval találtam egy kártyát benne,az van rá írva,hogy "Secury Digital" 99-es fiatal vagyok,iyelyennel még nem találkozttam,kb rájöttem hova kell bedugni a gépbe de ha bedugom semmi nem történik, fontos lenne nekem,nagyon sok régi kép van rajta

2017. jan. 22. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hova dugod ?
2017. jan. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kezdésnek kell egy ilyen:

[link]

2017. jan. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Szóval találtam egy kártyát benne,az van rá írva,hogy "Secury Digital""

Az valószínűleg "Secure Digital" lesz:

* [link]

* [link]


Ebből van normál, mini és micro méret:

* [link]


Ehhez kelleni fog egy kártyaolvasó (egyes laptopokban beépítetten van), illetve a kártyaolvasó meghajtóprogramjának fel kell telepítve lennie. Ha mindezek megvannak, akkor csatlakoztatáskor meghajtóként kell megjelennie az operációs rendszeredben (Windowsnál a Sajátgépben).

2017. jan. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szirty ***** válasza:
Veszel SD kártyaolvasót, bedugod, ami rajta van lemásolod PC-vel.
2017. jan. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

vagy keresel egy ismerőst, akinek van kártyaolvasója hozzá és megkéred, hogy mentse le neked.


ugyanezt megteheted egy fotólaborban, vagy számítástechnikai boltban is, valamilyen díjért ugyan, de megteszik neked - valószínűleg olcsóbban, mintha vennél egy kártyaolvasót.

2017. jan. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!