Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Újratelepíteném a gépet, de...

Újratelepíteném a gépet, de driverhez nem értek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A telepítést meg tudom csinálni, de a driver sosem sikerült. Mindig azt mondják, hogy a saját oldaláról kell, de az is felrak egyéb programokat ami elellítja a kezdőlapod stb. Jó esetben legalább a dolgát is elvégzi az egyéb szemét szórás mellett.

Szóval elvileg csak az alaplaphoz meg a videó kártyához kell. Ti ehhez mit szednétek le? Linket ha lehet köszi. :)

Asrock N68C -S UCC "alaplap"

Nvidia geforce GTX560 1GB "videó kártya"

Remélem jól írtam a nevüket, a választ előre is köszönöm.



2017. febr. 8. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Sem az Asrock, sem az Nvidia driverei mellé nem szokott fölmenni semmi szemét, hacsak magad nem telepíted az extra hülyeségeket, ami a driver oldalon szokott lenni, de külön.
2017. febr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyártó oldaláról letöltöd a telepítőt, kicsomagolod...

Majd eszközkezelőben, manuálisan telepíted csak a vezérlőt.

WIN+R: devmgmt.msc

Ilyenkora a felesleges tools meg más dolgok biztos nem kerülnek fel.

DE! Nvidia, INTEL, meg hasonló nagy márkák, nem raknak szemetet mellé.

2017. febr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt töltsd le és tudni fogja, nem telepít mást.

[link]

2017. febr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Manuális driverkeresés hardver azonositó alapján : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


Ha megadod a hardverazonositókat, akkor megpróbálok én is drivert keresni hozzá (de akkor még tudnom kell azt is, hogy mi az operációs rendszer neve + bit szám is pl. win7 64 bit)


Sok sikert.

üdv.

2017. febr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!