Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Saját háttérkép készítése?

Saját háttérkép készítése?

Figyelt kérdés

Hali.

Szeretnék magamnak egy saját háttérképet készíteni.

Mivel hétköznaponként elég sokat vagyok gép előtt, ezért gondoltam, hogy a saját céljaimat, 1-2 idézetet, lányokat(...) kirakni, összeszerkesztve 1 háttérképként.

Milyen programmal tudnám ezt megvalósítani,úgy ha mondjuk írok "bele" akkor tűéles kép legyen, a felbontása is megegyezzen a monitorom felbontásával? (1680x1050)

Olyan program kéne amivel tudok képet szerkeszteni, és ahogy már említettem, írni bele. Próbáltam paint-el de ha elmentettem a képet, akkor az, amit ráírtam nagyon homályos volt, így elvetettem az ötletet. Szóval, bármilyen segítséget elfogadok, bármilyen ötlet jöhet, ami szerintetek erre a célra beválna.


UI.: Ha kész a háttérkép, milyen kép formátumba érdemes elmenteni?


Előre is köszönöm.


2010. máj. 13. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazából a legtöbb képszerkesztővel meg lehet csinálni. PhotoFiltre, GIMP...

Ha van fölös helyed, akkor bmp -ben lenne a legjobb elmenteni, hiszen az veszteségmentes (ha Paint-ben is így mented, akkor nem lesz homályos, elvileg).

2010. máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A PhotoFiltrevel így is lehet a képeket egymásra tenni.


[link]

2010. máj. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megfelel a Paint is, de ne JPEG-be mentsd el, hanem PNG-be.

Az nem tömöríti agyon.

2010. máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!