Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fujitsu Siemens Amilo pi 3540...

Fujitsu Siemens Amilo pi 3540 laptopon hogy kell elindítani a webkamerát?

Figyelt kérdés
semmilyen telepítő cd-t nem kaptam hozzá, és msn-nél legalábbis azt jelzi, hogy nincs kamerám, pedig bevan építve. Vistám van.
2010. máj. 17. 18:37
 1/3 anonim válasza:

Nagyon egyszerű a válasz.

Google-ben rákeresel hogy "Amilo pi 3540 driver" és találsz valamit. :)

2010. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát persze. nagyon egyszerű. hmm...hogy erre én miért nem gondoltam? és miért írtam ide?! lehet, hogy azért mert ez nem jött be? beírom, kidob valami 80 verziót, driver detectíves valamit is, akármit telepítenék, vagy semmiköze nincs akkor ami kell, vagy regisztrációs kódot kér. azt meg nem akarom elhinni, hogy pénzért vásároljam meg a drivert ahhoz a géphez amit már megvettem 160ezerér? mert ha igen akkor visszamegyek balhézok, és pofánröhögöm őket...
2010. máj. 28. 08:07
 3/3 anonim válasza:
fn + f7
2011. dec. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!