Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a doogee x5...

Mi a véleményetek a doogee x5 max pro telefonról?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam a megvételén, viszont először szeretném tudni, hogy milyen használni, meddig bírja, stb. A többi telefonról nem kérek véleményt. Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.

2017. jún. 6. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem sokban különbözik a doogee x5 protól - nekem az van -, engem is érdekelt és kipróbáltam, hogy miben más. Lényegi változást nem vettem észre. Jobb kamerát rakhattak volna bele, de a ram az még mindig odavág. Annyival különbözik csak az enyémtől, hogy van ujjlenyomat érzékelője, nagyobb egy picivel az aksija.

Az enyém majdnem két éves, ütött kopott, de gyors. Lehet ilyenre cserélem le, de nem tudom mit kell hypeolni az ujjlenyomatérzékelőn.

2017. jún. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!