Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Timelapse videóban hogyan...

Timelapse videóban hogyan kell svenkelni (horizontális mozgás)?

Figyelt kérdés
Vannak timelapse videók, amikben a kép horizontálisan is mozog. Ezt hogyan csinálják? Valamiféle speciális gördülő állványon van a fényképezőgép, ami precíz mozgásra képes, így kapva egyenletesen haladó, nem akadozó videót? Én telefonnal készítek timelapse videókat és ezt a fajta mozgást úgy oldottam meg, hogy egy WC papír gurigát mozgattam a kezemmel körbe, amin volt rajta a telefon. Nyilván az eredmény is olyan lett, amilyen amatőrnek a megoldásom is hangzik, de nem volt jobb ötletem. Valaki tudna nekem erről felvilágosítást adni? előre is köszönöm!

2017. júl. 21. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ismered a tojásfőző órát ? Beállítod mondjuk fél órára, ráhelyezed a kamerát, és amikor elkezd visszaszámolni, akkor lassan(nagyon lassan) forogni kezd.

Kicsit barkácsolni kell vele, de a végeredmény igen csak profi hatású lesz.

[link]

2017. júl. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CspCsj ***** válasza:

Google: "time lapse accessories" vagy "time lapse equipments".

Jó keresgélést!


Ötletes barkácsolással persze lehet csökkenteni a költséget.

2017. júl. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!