Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a képernyőillesz...

Mit tegyek ha a képernyőillesztő nem válaszol utána helyreáll?

Figyelt kérdés
Amikor bekapcsolom a gépet elkezd normálisan menni de egy idő után a monitoron megjelennek színes csíkok meg mindenféle karakter. Utána elsötétül majd helyreáll és kiírja: "A képernyőillesztő nem válaszolt után helyreállt." Mit tegyek, hogy újra normális legyen?
2010. máj. 22. 14:15
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
7%

A Megoldás:

Windows 7 alatt

1.asztal jobb gomb Személyre szabás

2.Egyszerű kontrasztos témák közül kiválasztasz egyet

Vagyis az AERO témák-at ne használj!!!

Azért írja ki a hibát mert régi a videókari

Nekem NVIDIA GEFORCE 7300GT-nél írta ki a hibát!

2011. máj. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:
0%

Nekem is megjelent ez a hibaüzenet !

Megoldás:

azstal->jobb klikk-> Személyre szabás-> És válassz 1 kontrasztos témát vagyis NE AERO felületű témát!

Szivesen akinek tudtam segíteni

2011. máj. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem is már sokszor jelentkezett ez a probléma (lenovo g550 laptopnál). Két napja pedig azt csinálja, hogy teljesen elsötétül a képernyő és ki kell kapcsolni aztán vissza a gépet mert nem reagál semmire. Lehetséges, hogy ugyan ez a hiba okozza? valahol nem lehet megnézni, hogy mi volt a baja?
2011. jún. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 Shadow087 ***** válasza:
6%
Egész egyszerű a megoldás Windows 7 alatt!! Csak töröld le az illesztőprogramot és kész ennyi! Legalábbis nekem utána egyből jó lett!
2011. júl. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:

Nekem ugyanilyen gondom van régóta, minden játéknál csinálja ezt a gép. Win7 ulti 64bit. Először geforce 9800GTX-em volt. Először azt ajánlották vegyek nagyobb tápot a gépbe, hátha nem kap elég áramot. Lecseréltem nagyobb tápra, a hiba maradt. Oké. Lecseréltem a VGA-mat is, gondolván, hogy azzal van a baj. Vettem egy réginek nem mondható GTX560Ti-t. Ezzel a karival ugyanúgy fennáll a probléma, szóval mostmár erősen kétlem, hogy a VGA-val van a baj. Szerintem alaplap lehet, én arra tippelnék, de szerintem szoftveresen ezt a hibát nem lehet megoldani.

Ha mégis meg lehet, vagy van valakinek bármilyen ötlete, akkor én is vevő vagyok rá. Nagyon kellemetlen hiba.

2011. nov. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 szneek válasza:
Sziasztok!Nekem is pont ugyan eza problemam(win7em van) + ha belelepek 1 jatekba pl wow 2-3 percet megy es lefagy a gepem es csak restartra reagal.Mi lehet a baja?Szemelyreszabasznal atallitottam egyszerukontrasztos temara de a jatekba csak lefagy a gepem,mieert?!Az illesztoprogit hogy/hol kell letorolni?Irjatok pls vagy irjatok email ami jobb lenne:saierli_erich@yahoo.comElore is koszi
2011. nov. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 szneek válasza:

PLS!Valaki irjon tippeket is varok.Percenkent lefagy a wowba.

e-mail:saierli_erich@yahoo.com

skype nev:saierli_erich.Elore is koszonom.

2011. dec. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 szneek válasza:

Mar megy a gepem!Video kartya kellett bele.

Sziasztok!

2012. jan. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Malakai válasza:

Sziasztok!

én kb 1 éven keresztül kerestem erre a problémára a megoldást, és a küzdelem győzelemmel zárult :)

2x2 gb ddr 3 ramom volt, ebből az egyiket ki kellett vennem. Kipróbáltam őket külön külön és bizony az egyik volt a ludas. Memtest illetve más tesztprogramok nem jeleztek hibát. Remélem tudtam segíteni.


Nekem a megoldást ez az oldal hozta el, remélem nektek is tudtam segíteni.


[link]

2012. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:

Sziasztok

Hasonló problémával küzködök én is.

Először a hűtőt cseréltem ki, mert a túlmelegedésre gyanakodott a szerelő, utána a tápot, majd most véglegesen a videókártyát. A szerelőnél rácsatlakoztattuk a gépet egy régi monitorra és hibátlanul futott. Itthon az LG FLATRON w2240-esen ugyanúgy panaszkodik. Valami ötlet?

2013. jan. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!