Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy ér többet egy alig...

Hogy ér többet egy alig működő laptop, egyben, vagy darabokban?

Figyelt kérdés

Van egy régebbi laptopom, ami folyton túlmelegszik (tűz van babám), HDD fél éve hibát jelez minden indulásnál, és persze az akksi is meghalt.

El kéne passzolni, de egyben se igen kapnék egy ilyenért már 30-40ezernél többet ilyen állapotban (sőt), szóval azon gondolkodtam, hogy szétszedem, és úgy. Lenne értelme?


2017. júl. 26. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha kereskedő lennél, és lenne ismeretséged, akkor lenne értelme.


Szerintem nagyon kevés ember keres laptop alkatrészt, és ha keres is, nem önmagának cserélné ki, max a ramot/hddt, és a ventiket.

2017. júl. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha neked még nem akkor portalanítsd ki és otthonra jó lesz
2017. júl. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
* nem = kell
2017. júl. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyen állapotban nem adod el. Persze milyen gép attól függ. 30-40 Ezerért egész jó kis gépek vannak.
2017. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

egy HP Pavilion DV6 :D tudása nem lenne rossz, de a jelenlegi állapotban kb használhatatlan

most szétszedtem, hogy még egyszer átnézzem, és pl semmi oka nincs túlmelegedni (néha 90 körüli celsius), mert tiszta, minden be volt dugva, stb

de vinyó kukás (csere vinyó is lenne használtan vagy 10), akksi kukás (ott is egy csere az 10-20 simán), és akkor még mindig túlmelegszik (talán hűtő csere és gél, de az megint vagy 15)

kicsit mint a 100ezer forintos E Merci

2017. júl. 26. 12:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Csináld meg tartalék gépnek!

Aztán lehet elpattintod kis nyereséggel, mert nagyon jól néz ki. Csak az AMD nem nyerő, ami melegszik is. Minőségi pasztát tegyél rá! RAM?

2017. júl. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

3 GB RAM


ja, AMD nagyon nagyon melegszik, pedig hűtő nincs eltömődve, meg semmi


de szerintem per pill ebből a cuccból a 2+1GB Ram ami érhet valamit (pár ezer ft) és ami esetleg többet, az a billetyűzet és a képernyő (ami tökéletes állapotú)



most per pil sajnos nem igen van beindítható állapotban, mert ismerős ránézett bentről, hogy van-e valami ordítóan nagy baj (melegedés ok lett keresve), utána nem lett jól összerakva, és nem kapcsol be, de majd holnap rálesek (vszeg valami nem lett bedugva jól, de amúgy megyegetett)

2017. júl. 26. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!