Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok hívni néha?

Miért nem tudok hívni néha?

Figyelt kérdés

Tegnap cserélték ki a sim kártyámat az új telefonomhoz, megmaradt a számom, csak a micro-t kellett kicserélni nanora, viszont most néha nem tudok telefonálni, és engem sem tudnak felhívni. Akkor azt mondja be a hang, hogy nem vagyok elérhető. Majdnem mindent elolvastam róla az interneten, amit találtam, de száz százalékban nem oldódott meg a probléma. Mivel csak néha áll fenn a gond, lehetséges, hogy a térerő hiányával van baj? Korábban néha azt írta ki, hogy nincs regisztrálva a hálózaton, de csak az első néhány próbálkozásnál, azóta ezt nem tapasztaltam. Annyit találtam a beállításokban, hogy az ims nincs regisztrálva, de minden más okénak tűnik. Így most néha működik, néha nem, de már nem ír ki hibát.

Azért gondoltam a térerő problémára, mert itthon általában nem nagyon van, de nem emlékszem, hogy a korábbi kártyámmal és telefonommal is volt-e ilyesmi. Az a baj, hogy más telefonban nem tudom kipróbálni, mert jelenleg csak nekem van nano simes telefonom.

Szerintetek lehet csak a térerővel baj, vagy tényleg az új sim a hibás?



2017. okt. 21. 16:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet megállapítani mi a hiba. Lehet készülés, de lehet hálózati / lefedettségi probléma is.
2017. okt. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!