Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Alcor myth led könyvolvasóm...

ZsZsóka kérdése:

Alcor myth led könyvolvasóm van, támogatott formátumok: EPUB, PDF, TXT, FB2, RTF, MOBI. Konvertálás után az olvasón kétsoros bontásokban jelennek meg a könyvek, teljesen mindegy, melyek formátumot alkalmazom. Miből adódik ez a hiba?

Figyelt kérdés
Korábban dps olvasóm volt, ott nem volt ilyen hiba, rendes könyv formátumban lehetett olvasni.
2018. jan. 27. 13:03
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én most találkoztam ezzel a hibával. Egy pdf-et szerettem volna mobiba vagy epubba konvertálni. Az epubot szétszedte soronként és nincsenek a szövegben ő és ű betűk, a mobit nem szedte szét viszont ugyanúgy nincsenek benne a ezek a betűt. És Végül is olvasható, mert az agy kiegészíti a szavakat a hiányzó betűkkel, de még próbálkozom a dologgal... Te azóta kiderítettél valamit? Nekem a nem "ledes" olvasóm van. Viszont az eredeti epub/mobi fájlokkal nincs gondja, a pdf kicsit necces neki, attól függ milyen minőségű :/
2018. febr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
+ Ha az eredeti pdf-et rakom rá, amit a számítógépem hiánytalanul jelenít meg, akkor is hiányoznak a ő-k, ű-k, szóval itt van a hiba, szerintem...
2018. febr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!