Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha az E partícióra telepítek...

Ha az E partícióra telepítek egy játékot, akkor mindig lefagyogat, ha a C-re, ahová a gép van telepítve, akkor nincs semmi gond. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
A gond az, hogy a C-n már csak pár Gb hely van, az E-n meg kb 30Gb. Nem lehet valahogy elkerülni ezt a lefagyást, miért csinálja ezt? Esetleg valami ötletetek lenne? Köszöntem.
2010. jún. 16. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A két partíció azonos winchesteren van?
2010. jún. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az is megoldás, ha egyszerűen cd-re írod. amúgy nem értem nagyon a problémád, mert az e, f ált. dvd-ram meghajtók betűjele...
2010. jún. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A C és az E két külön winchester. A C-re van telepítve a windows 7. Az E-n pedig sok a szabad hely. Azt is észrevettem, hogy egy játékot pl. a C-ről áthelyezek az E-re, (tárolásképpen), akkor meghibásodik, és reklamál, hogy megsérült a fájl. Pl töltöttem le egy dolgot az E-re, azt írta hibás, letöltöttem a C-re, akkor nem volt semmi baja. Tehát ez a gondom. Valami hibás az E-n. Hogy lehetne megoldani?
2010. jún. 16. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!