Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit ronthattam el ha abootolás...

Mit ronthattam el ha abootolás nem működik? Amit kiirt: PXE-E61:media test failure, check calbe Pxe-M0F Exiting NVIDIA boot agent. Reboot and select proper boot device or insert Boot Media is selected boot device and press a key.

Figyelt kérdés
A biosban be lett állítva, hogy a cd/dvd meghajtóról booTOLJOn.
2010. jún. 16. 15:46
 1/7 Réti bubuzér ***** válasza:
Akkor próbálkozz meg egy boot CD-vel.
2010. jún. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De mi a külömbség egy boot cd és eg nem boot cd között???
2010. jún. 16. 15:54
 3/7 Réti bubuzér ***** válasza:
Hát az egyikről elindul a géped, a másikról nem. Egyébként meg minek állítottad át? Általában ezt oprendszer újratelepítéskor használják csak.
2010. jún. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ujra akarjuk telepiteni az oprendszert de nemtudjuk h mit állitsunk át...
2010. jún. 16. 16:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Az üzenet akkor jelenik meg, ha nem bootcd-t raktál be. A boot cd egy olyan cd(vagy dvd), amiről el lehet indítani egy rendszert, vagy például egy operációs rendszer telepítőjét. A cd, amiről valósz. rendszert akartok telepíteni, nem megfelelő. Még egy fontos dolog: Az : PXE-E61:media test failure, check calbe Pxe-M0F Exiting NVIDIA boot agent. üzenet akkor jelenik meg, ha a hálózati eszközről nem sikerült bootolni. Erre akkor kerül sor, ha tényleg nem megfelelő a cd.
2010. jún. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
megoldotta a problémát...thx... (nemnagyonértek ezekhez sry)
2010. jún. 16. 22:46
 7/7 A kérdező kommentje:
ISO formátumban írtam ki az oprendszert egy cd-re és igy sikerült a bootolás
2010. jún. 17. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!