Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fps szaggatás meg feleö gép...

Hudebusa kérdése:

Fps szaggatás meg feleö gép igény mellet? Help

Figyelt kérdés
Kellene egy kis segítség vettem egy hete egy Asus vivobook-ot i5 7. Generácios proci 2500-3100 turbo 4giga ddr4 ram NVidia geforce 920mx video kari. Windows 10 64 bit Fortnite szaggat nem tudom a problémájat driverek frissitve szükségtelen progik kikapcsolva de egyéb játékoknâl is tapasztaltam szaggatást elöre is köszöm.
2018. júl. 12. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
4 giga ram kevés, de az a kátya se egy erőmű.
2018. júl. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kártya*
2018. júl. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát az a baj, hogy mégsem "meg feleö gép igény".

Vedd lejjebb a grafikai beállításokat, ez a gép inkább böngészésre való, mint játékra.

Köszöm.

2018. júl. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1. Kommentelö én sem azt mondtam, hogy egy gamer laptop :) azon gondolkodtam én is, hogy min 8 giga jó lenne.

2. Kommentelö full low grafon sem megy és a fortnite nem haladja meg ram kivételével a gepemet maximum gépigény szerintsem. Föleg h asztali gépem sokkal rosszab és azon megt akadás nélkül.

2018. júl. 12. 14:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Rmot bővíts benne ha tudsz, és meg lesz oldv, hogy ne droppoljon.
2018. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát bőven elég ha nincs elég RAM, akkor szaggatni fog. Kénytelen a HDD-t használni.
2018. júl. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, meg próbálom böviteni a ramot.
2018. júl. 12. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!