Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha felhívok egy mobilüzletet,...

Ha felhívok egy mobilüzletet, egy bizonyos telefon árát kérdezve, akkor megmondják?

Figyelt kérdés

Ritkán van lehetőségem a közeli városba menni, és ha felhívom az ottani üzleteket egy bizonyos modell áráért, akkor elárulják?

8-10 üzlet van a városban, de egynek sincs online katalógusa.

Illetve ha véletlen olyan modellt nem árulnak, beszerezhetik a kérésemre? Samsungról volna szó, nem pedig valami ritka cégről.


2018. aug. 19. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:

google kereső?


figyelgeted és ha akció van akkor lecsapsz. Ez a legjobb megoldás szerintem.


Nekem nevezetesen pl egy Nitro Concepts S300 széket mindössze 45ezerért vettem online szállítással együtt. Május közepén volt egy egy napos akció egyik boltban.

2018. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tabaki ***** válasza:
Miért ne mondanák meg? Telefonok eladásából élnek, szabott árakat használva, amelyeken normális esetben nincs semmi titkolni való. Elképzelem, ahogy ezt válaszolják az érdeklődésre: „Nem telefontéma, inkább jöjjön be, majdcsak megállapodunk.” Csábítóan fémjelezné az üzlet korrektségét, nyilván tódulnának a vevők.
2018. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 pinkpancser ***** válasza:
Akkor miért nem inkább webshop?
2018. aug. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jobban bízok a személyes vásárlásokban.

Nem arról van szó, hogy nem ér ide, hanem, hogy nagyobb eséllyel hozhatnak hibás/rosszabb terméket. Másvalamiket szoktam neten rendelni.

2018. aug. 20. 16:32
 5/5 pinkpancser ***** válasza:

Pont ezért jobb. Boltba megveszel egy hibásat akkor viheted vissza és lehet garanciálisan intézni (ami kis boltoknál nem lesz egyszerű). Rendes webshopnál pedig 14 napon belül indoklás nélkül elállhatsz a vásárlástól. A lényeg, hogy ne valami gagyi boltból, hanem megbízhatóból vásárolj!

Esetleg feleannyiért vegyél egy jobb kínai telefont :)

2018. aug. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!