Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Láthatják-e, hogy miket nézek...

Láthatják-e, hogy miket nézek mobilnettel, inkognító módban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy ha a munkahelyemen a telefonon inkognitó módba váltok mobilneten, akkor azt láthatja-e a rendszergazda. Tudom, hogy ha wifin csatlakozom, akkor nem véd meg az inkognítómód, viszont nem tudom mobilneten hogy működik.


Volt már probléma ebből (nem nálam), de én most kifejezetten állásajánlatokat nézegetek.


Megköszönném ha valaki tudna okosat mondani.



2018. szept. 4. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2018. szept. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A mobilnetes forgalmat a cég rendszergazdája nem látja (hacsak nem állított fel egy saját femtocellát, de azt kétlem). Egyetlen módon tudná megfigyelni a böngészésed: ha a (céges tulajdonú) mobiltelefonon valami megfigyelőszoftver futna.
2018. szept. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg még egy mód: ha kamerával figyelnek meg (vagy átles a rendszergazda a vállad felett).
2018. szept. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A cégest nem használom ilyesmire. A sajátomon szoktam böngészni. De akkor megnyugodtam, hogy mobilneten nem látja.


Egyébként kinézném belőle, mert túl komolyan veszi a munkáját és kötelességének érzi, hogy mindent jelentsen a főnökség felé.

2018. szept. 4. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!