Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltött MP3 formátumú fájl...

Letöltött MP3 formátumú fájl YouTube-ra való feltöltéséhez szükséges lépések?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy ha letöltöttem egy zenét, mondjuk valami "YouTube MP3" konvertáló oldalról, akkor azt hogy tudnám olyan formátumba konvertálni, hogy a YouTube-ra fel tudjam tölteni? Próbáltam netes konvertáló oldalakkal/konvertálóprogramokkal, de mindig valami hiba lépett fel a feltöltés közben. Érdekelne maga a konvertálás(ha lehet ezt annak nevezni, mert igazából fogalmam nincs, hogy mit kellene csinálnom:D) illetve az is egy nagy kérdés számomra, hogy adjak hozzá képet, ha egyáltalán ez kell, tehát úgy egyszóval a letöltéstől a feltöltés sikeres befejezéséig érdekelne a folyamat.

Köszönöm a válaszokat!♥



#mp3 #zene #avi #videó #YouTube #konvertálás #mp4 #formátum #videófeltöltés #távelvunitószárecignesávárengebugyogár
2018. nov. 4. 04:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy megoldás a millióból. Windows muvie maker ingyen pc re teszed. Beilleszted a zenėt. Odateszel egy kėpet. Elmented a vėgeredmėnyt. Azt meg feltöltöd a youtube ra. Gonfolom a zene jogait megszerezted hozzá.
2018. nov. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tabaki ***** válasza:
65%

„távelvunitószárecignesávárengebugyogár”


A segélykéréshez mellékelt nagyszerű poénod fényében kérdéses, hogy érdemes-e bárhová bármit feltöltened egyáltalán, és ezt a nyilván jogtiszta tartalmad bemutatását illető igénytelenséged hangoztatása még inkább ellenjavallja. Ne szennyezd tovább a YouTube-ot újabb megzenésített állóképekkel, épp elég ilyen szutyadék van már fönt.

2018. nov. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D Második, te egyébként honnan tudod, hogy mit szeretnék feltölteni, vagy hogy egyáltalán szeretnék-e valamit feltölteni és nem csak érdeklődök, hogy tovább bővítsem az agyamat olyan dolgokkal, amik felkeltik az érdeklődésem. Egyébként egy elég ismert és nem egy színvonaltalan B kategóriás filmből származik az idézet, nem tudom láttad e már. A burkolt rasszizmusod meg vidd arrébb innen, ez nem a kuruc.info :D
2018. nov. 4. 22:18
 4/6 tabaki ***** válasza:

„letöltöttem egy zenét”, „hogy tudnám olyan formátumba konvertálni, hogy a YouTube-ra fel tudjam tölteni?”, „hogy adjak hozzá képet”

Örömmel értesülök arról, hogy az igen erős ráutaló magatartás ellenére nincs szándékodban semmiféle kétes cselekedet, pusztán a gyanakvó természetem űzött velem gonosz tréfát. Abban meg egyenesen egy húron pendülök veled, hogy aki az enyémnél burkoltabb rasszizmussal kérkedik, az kizárólag országos csaló lehet. Nem, mintha érteném, mire gondoltál közben, de bizonyára valami bölcsre, emberire.

2018. nov. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ott van az is, hogy "HA". Egyébként tényleg nem szeretnék semmit feltölteni, egyik ismerősömnek a zenéjét akartam volna, de már megtette más, mert fogalmam se volt, hogy hogy kell. Nem gondolnám ezt a zenét egyébként "igénytelen megzenésített állóképnek". Nyugodtan hallgasd, meg ha akarod: https://www.youtube.com/watch?v=HJaoZ9AOMMo
2018. nov. 5. 02:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát nem nagyon érted te még ezt a témát. Először is: a YouTube-ról mp3-ban letöltött zenét mi a fenének konvertálod, mikor azt egy az egyben aláfested egy videonak és vele együtt visszatöltöd. Persze ha nem a tartalomtulajtól töltöd le, mert az szerzőjogi előirásban kiköthet dolgokat és azokat a YouTube érvényesiti feléd. Másodszor: ma már elavult, szegényes dolog csak képpel videot feltölteni. Pláne ha a méretarány nem kompatibilis a YouTube 16:9-es méretarányával. A YouTube elsődlegesen videomegosztó és nem képmegosztó. Hiába vannak benne pazar képek. Csinálj frappáns videot és azzal töltsd fel. Harmadszor: és itt jön a böki, még azt se tudod, hogyan. Videoszerkesztővel. Az első hozzászóló Movie Maker ajánlata azért nem jó, mert már sehonnan nem tudod letölteni. De én segitek rajtad, itt van pár darab ingyenes, de ne ugy fogj az egész témához, hogy hamm, bekapjuk és máris kész. Idő, türelem, gyakorlás kell hozzá.

[link]

* Avidemux: [link]

* Blender: [link]

* Openshot: [link]

* Shotcut: [link]

2018. nov. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!