Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek a...

Milyen laptopot vegyek a fortnitehoz?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy laptopot ami ugy kb 100 000 ft a kölcség és az a lényeg hogy lag mentesen elfuson a fortnite és sok tárhelye legyen nem muszáj nagyon soknak lenni de azért legyen.

2019. jan. 29. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100k kőőccségbő nem nagyon fogsz tudni normális laptopot venni.
2019. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Látam sok jót csak nem tudom hogy melyik viszi a fortnitet 🤣😁
2019. jan. 30. 07:32
 3/4 anonim válasza:
100000 forintból biztos, hogy nem tudsz egy olyan gépet venni ami laggmentesen elviszi a fortniteot! Amit ajánlok az a gamer laptop de az 240000 forint.. De ha nem akarsz annyit költeni akkor inkább már vegyél egy ps4 et az ilyen játékokra van, az biztos elviszi...
2019. febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Utolsó vagyok.. Szóval inkább vegyél egy ps4et vagy xbox one t.. Már kapsz 120000 forintért.. De 100000 forintért nehogy laptopot vegyél, mert csak egy alapgépet kapsz, ami semmit se visz el.. De ha nagyon laptopot akarsz akkor minimum 240000 forinttól kezdődnek kb a középkategóriások...
2019. febr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!