Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden kérdésnél (itt az oldalon) mindig az első válasz a legnagyobb hülyeség?

Figyelt kérdés
na jó csak az esetek 90%ában
2010. júl. 2. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Tényleg??? :-)
2010. júl. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
na itt a bizonyiték :D
2010. júl. 2. 16:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos vannak úgynevezett toplista helyezés vadászok és bizonyítani vágyok. Ez szerintem sokk mindent meg magyaráz illetve életét itt élők stb.
2010. júl. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
énis ilyesmire gondoltam
2010. júl. 2. 18:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Toplista helyezésben a rád adott szavazatok számitanak... H első vagy és baromságot irsz, minden utánad odatévedő lepontoz, tehát nem buli. Ha tizediknek válaszolsz, jó eséllyel csak az szavaz rád, aki egyetért veled, kivéve, ha nagyon vitagerjesztőt nem irtál, mert akkor mindenki lepontoz. Szóval ez nem lehet érv.

Az életüket itt élők lehet jó érv, hiszen alig várja az új kérdést és gondolkodás nélkül ir gyorsan.


Első voltam.

2010. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lukapanna válasza:

EZ ÁLTALÁBAN ÍGY VAN ARANYOSKÁM!

DE A TE KÉRDÉSED SE KUTYA! :P

2013. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!