Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom formázni, vagy...

Tp-link tp kérdése:

Hogyan tudom formázni, vagy visszaállítani üresre a HDD-t?

Figyelt kérdés

Samsung evo 860 evo ssdm van . A windowsot attette A HDDrol SSD-re és minden szépen működik, de ha visszacsatlakoztatatom a HDDt is (akárhányszor), akkor mindig a HDD-ről bootol . A boot sorrend megváltoztatása se segít!

Hogyan tudom megformázni a hddt és tárhelyként használni?



2019. aug. 6. 22:00
 1/5 hypno ***** válasza:

Az SSD a legalacsonyabb számozású sata csatlakozón van?


Megformázni meg úgy a legegyszerűbb, ha lekötöd az SSD-t visszateszed a HDD-t és ráeresztesz egy telepítőt, és azzal megformázod, és azután megszakítod a telepítést.

2019. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hddre kiadsz parancssorban egy diskpart clean utasítást.
2019. aug. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem ... A legalacsonyabb számozásúba átcsatlakoztatom és megpróbálom majd ... köszi!


Várok még egyéb jó tanácsokat estleg válaszokat

2019. aug. 6. 23:40
 4/5 Derwer ***** válasza:

Tuti választható valahogy a boot sorrend. Boot idején lépj be az instant boot menübe, talán F9cel, de alaplao függő.


Ha elindult az SSD windows, akkor pedig start menü, számítógép kezelés, lemez kezelés és itt már csak jobb klikk a megfelelő részeken és törlés majd újra létrehozás.

2019. aug. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! telepítővel megoldottam. :D
2019. szept. 4. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!