Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Canon MG5655 típusú...

Tukk78 kérdése:

Van egy Canon MG5655 típusú nyomtatóm, az alábbiak alapján vajon kuka e?

Figyelt kérdés

Bizony, azért már pár évet letudott maga mögött.... De nem volt agyonhasználva, sőt, gyanítom is, hogy nem tett neki jót, ha mondjuk 1 hónapgig nem nyomtattam vele egy sort se... Lényeg a lényeg, utángyártott patronokkal használtam/használom, wifin. Azonban egy ideje ezt látom:


[link]


Már az összes karbantartó funkciót megcsináltam többször is. Lecseréltem az összes patront vadonat újakra... Mivel ez se segített ezekkel is megcsináltam az összes létező karbantartást... Sehogy se jó. Legújabb fw van rajt (most volt aktuális, de az előző alatt már megvolt a jelenség).


Annyit tudtam elérni, hogy amennyiben a nyomtatást a legjobb minőségre és teljesítményre teszem ÉS utasítom a nyomtatót, hogy bár fekete-fehér a dokumentum SZÍNESBEN nyomtassa (már ahol enged ilyen opciót) akkor NEM jön elő a képen látható hiba! Így viszont arra vagyok kénytelen gyanítani, hogy a standard fekete patronnál (fejnél) lesz (vélhetőleg hardware-es) hiba... Ugye ebben a készülékben 2 fekete van, úgy tudom az egyiket dokumentumokhoz a másikat a színes nyomtatáshoz illetve fotónyomtatáshoz használja a készülék. Apropó, fotók. Úgy emlékszek utoljara rendben voltak, bár vagy fél éve nem készült rajt fotó.


Kerdésem, van e valakinek ötlete, mit tegyek még vele? Esetleg valami, ami elkerülte a figyelmem...? Anno 22-23 ezer forintért lett vásárolva ez a készülék, hasonló árban most is kapni, szóval ha igen macerás, netán szervizigényes a megoldás, akkor kukázom, igazából ezért érdekelne használható vélemény! Nagyon köszönöm!


2019. nov. 4. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyomtatófejhiba. A javitás ára kb 35e FT-tól amiből veszel új nyomtatót. Ezek sajnos be vannak lőve 3 évre majd reszeltek.
2019. nov. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy őszinte legyek erre a válaszra számítottam. Zöld like! Üdv.
2019. nov. 5. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!