Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez jó egy belépő szintű Gamer...

Ez jó egy belépő szintű Gamer Pc-nek?

Figyelt kérdés

Leginkább Csgo-hoz, és GTA 5-höz kellene.

Link: [link]



2019. dec. 7. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen bőven. De a gta v optimalizációnak köszöbhetően még egy gt720m-on is elfut lagg nélkül.
2019. dec. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
csgo cpu igényes, I5 4.GEN jobb lenne.
2019. dec. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Csgo CPU igényes?

Én nem így tudom.

2019. dec. 7. 15:49
 4/13 MGéza ***** válasza:
CS:GO kényes az egymagos teljesítményre, az i5-ök rendszerint magasabb frekin mennek. GTA V-nek sem árt a 4 fizikai mag.
2019. dec. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezekhez jó lesz, persze. Azért én az ürgét megkérdezném, nem tudna-e plusz egy ötösért valami i5-öt belepattintani. Én is úgy tudom, hogy inkább a CPU-ra érzékeny a csé, szebben futna. Más játékokhoz sem árt a 4 fizikai mag.
2019. dec. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. dec. 8. 20:01
 7/13 anonim ***** válasza:
Jó, hogy el lett távolítva a válaszom, de a kérdés ugyan az, honnan vetted kérdező, hogy csgo nem cpu igényes? Na ami neked nem tetszik azt távolítsuk el.
2019. dec. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom miről beszélsz. Senki nem távolította el a válaszodat. Ne beszélj baromságokat.
2019. dec. 9. 07:33
 9/13 A kérdező kommentje:
Valószínüleg ki sem raktad a kérdést, csak azt hitted hogy kiraktak. A kérdésedre a válasz, az az hogy én úgy tudtam hogy nem CPU igényes hiszen eléggé alacsony a gép igénye.
2019. dec. 9. 07:34
 10/13 MGéza ***** válasza:
A kettőt ne keverd össze. Aki komolyan nyomja a CS:GO-t, annak igenis számít az egymagos teljesítmény, az hozza az fps-t. Videokártya igénye már csak azért sincs, mert nem a látvány a lényeg, legtöbben leveszik a grafikát teljesen alapra, néha a több fps érdekében akár a natív felbontás alatt is játszanak. GTA V meg igen, sokkal szebben fut 4 magos procikkal, főleg ha multizol is, oda nagyon kevés lehet az i3 ereje. De tőlem mehetsz a saját fejed után, a válaszadókat meg nyugodtan oszd le hogy hülyék...
2019. dec. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!