Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem eg D-SUB HDMI kábelt...

Vettem eg D-SUB HDMI kábelt összekötöttem a laptopomat a monitorral de nem ad jelet, ez miért van?

Figyelt kérdés
2019. dec. 23. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Win gomb + P, és Kiterjesztés megvolt ?

Egyáltalán Windows ?

2019. dec. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

És melyik verziót?


Hdmi-ből VGA; vagy VGA-ból hdmi..?

2019. dec. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Semmi reakció a megkettőzés, a kivetítésre meg semmire, egy, a monitor tápkábele be van kapcsolva, a D SUB kábel megfelelően van a portba, a HDMI vég megfelelően van a portba a notebookomba, egyszerűen nem látja a másik eszközt a gép, néztem hogy van e hardverváltozás az eszközkezelőbe de semmi, a monitor észlelésénél sem lát több képernyőt, a monitor meg csak azt írja ki, hogy "Check Signal Cable"
2019. dec. 23. 11:24
 4/10 A kérdező kommentje:

És igen, Windows

10-es

2019. dec. 23. 11:24
 5/10 A kérdező kommentje:
és egy HDMI to VGA
2019. dec. 23. 11:28
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Ez azért van, mert csak egy kábelt vettél. Aktív digital-analog átalakítóra van szükséged.

PL:

[link]

2019. dec. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Fa***sza akkor feleslegesen vettem meg xd
2019. dec. 23. 13:03
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi azért.
2019. dec. 23. 13:03
 9/10 anonim ***** válasza:

#6: Azért művészet lehet olyan kábelt venni, ahol simán csak össze vannak drótozva a HDMI és a VGA pinjei. ;)

Igen, a kérdező kábelt írt, de ennyire ne legyünk kötekedőek, tudjuk, hogy mire gondol, függetlenül attól, hogy a megfogalmazása szakmailag nem tökéletes.


Én első körben alacsonyabb felbontással (mondjuk 1024×768) próbálkoznék. A HDMI-nek nem okoz gondot a nagy felbontás, de a VGA-nak van, hogy igen. Ráadásul Win10 alatt a átalakítóra kiküldött jel elég könnyen értelmezhetetlenné tud válni. Ne kérdezd, hogy miért, "hivatalosan" nem szabadna, de gyakorlati tapastalat, hogy Win10 alatt nem minden konfigurációval működik az átalakítós megoldás.

2019. dec. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen laptop?
2019. dec. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!