Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Írnátok véleményt az alábbi...

Írnátok véleményt az alábbi konfigról?

Figyelt kérdés

Nem régen egy másik témában tettem fel Hasonló kérdést. Az ottani válaszokat figyelve feltennék még egy kérdést. A felsorolásban levő gépház megfelelő méretű az alkatrészekhez?


HyperX Predator 16 gb ram

Raidmax Alpha gépház

Toshiba 1 tb hdd

Kingston 512 gb KC600 ssd

Gigabyte GeForce 1660 6gb Gddr6 super oc pcie

Amd ryzen 3600 processzor

Gigabyte B450M DS3H alaplap

Seasonic core gc 500 w tápegység

DVD meghajtó



2020. jún. 3. 12:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Mivel nem a megfelelő kategóriában kérdeztem hasonlót ezért még annyit írnék hozzá, hogy játékokhoz érdekel a konfig.
2020. jún. 3. 12:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a RAM 2×8 és nem 1×16 valamint minimum 3200MHz-es akkor szerintem jó. Az alaplapon van némi VRM hűtés is. A 1660 Super a legjobb választás a többi 1660-al ellentétben.
2020. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A videokáryábol sok variácio van. Nem igazán értem köztük a különbséget, probáltam leirni pontosan annak a nevét amit én néznék, vannak ennél olcsóbbak, de jóval drágábbak is.

És mi lenne ha 2x16 gb? esetleg későbbi ram bővítés ha lenne szerintem jobb a 16 gbos, de lehet végül 2*8 gb lesz 16 gb ram is minden játékhoz bőven elég jelenleg ami engem érdekel. Már elmagyarázták a dual channel lényegét azt értem. Köszi a választ.

2020. jún. 3. 12:26
 4/5 anonim ***** válasza:

jó ez!

nekem ugyanez a videokártyám van (R7 2700 procival), nem fogsz benne csalódni.

mindent is visz fullhd-ban! :) Még a terep 2-t is!!!! :D

a ram 2x8 legyen - sokat számít a dual channel!

[link]

ha nagyon akarsz még ramot, akkor vagy veszel még 2x8-at, vagy eladid és veszel 2x16-ot

de játékra jelen pillanatban bőven elég a 16 giga! nincs olyan játék aminek ne lenne elég.

2020. jún. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Háaát inkabb msi b450 tomahawk max (mondjuk ez mar picit overkill) es dual channel ram +1
2020. jún. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!